українською по-русски Логін: Пароль:
Реєстрація    
Головна Про Фабрику Доставка Традиційні костюми світу Контакти
Корзина

Про нашу
фабрику   Доброго дня, гостю

Київська державна фабрика театрального реквізиту

Фабрика театрального реквізиту була створена в 1940 році, та в той час вона називалася "Театральний комбінат". У 1960 році Міністерство культури УРСР вирішило перейменувати її вже у "Київську фабрику театрального реквізиту".

З моменту заснування підприємства її творчий колектив найактивнішим чином намагався сприяти популяризації української національної культури. В її цехах створювалися народні та театральні костюми, бальне і танцювальне, ескізне, хорове і циркове взуття, а також українські віночки, суддівські і академічні мантії, одяг сцени, штори і портьєри, бутафорські вироби і театральна сітка. Протягом більш ніж сімдесятирічної історії фабрики, нашими постійними замовниками завжди були палаци культури, театри, клуби, філармонії, адміністративні установи, підприємства ресторанного бізнесу, вищі, середні, дошкільні навчальні та інші заклади. У нас виконуються замовлення як для професійних, так і для аматорських художніх колективів України, а також для народних колективів української діаспори.

На нашій фабриці вироби створюються як модельєрами, дизайнерами фабрики, так і за ескізами замовника. Професіоналізм і кваліфікація працівників, технічний рівень устаткування, наявність виробничих потужностей, а також відповідальність керівної ланки, є складовими, що дозволяють виконувати замовлення якісно, в короткий термін і за широкодоступним цінами.

Теперішньому штату фабрики вдалося зберегти традиції створення костюмів, взуття, оформлення театральних сцен. На нашому держпідприємстві постійно працюють над різноманітністю асортименту виробів, відновлюються як забуті техніки народних ремесел, в той же час освоюються нові напрямки виробництва.

Нинішніми нашими замовниками є провідні творчі трупи оперети, опери та балету, танцювальні та хорові колективи України, провідні майстри театральної сцени. Візитними картками фабрики є — Національна філармонія України, Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України, Національний університет ім. Т.Г. Шевченко, музеї Києва і багато інших організацій та установ України.

 

Ми в Facebook Ми в Twitter Ми в Вконтакті Ми в Pinterest Ми в Instagram Ми в YouTube Ми в Google+